ATILIM Eğitmen/Asistan Toplantısı


Kuruluşundan itibaren kurumsallığa azami önem gösteren ATILIM, attığı her yeni adımla prensiplerini korumaktaki hassasiyetini ortaya koymaya devam ediyor.

Sifu AKIN tarafından "ATILIM hepimizin ailesi, hepimiz bu ailede söz sahibiyiz." şeklinde özetlenen bu prensip, katılımcı bir yönetim anlayışını beraberinde getirmenin yanısıra, üyelerin aidiyet hissini de geliştirmektedir.

Bu çerçevede, 16 Eylül 2017, Cumartesi günü Ankara'da ATILIM Türkiye Merkez Ofisinde biraraya gelen ATILIM Eğitmen ve Asistanları, 2017-2018 eğitim öğretim yılına ilişkin hazırlıkları değerlendirerek, stratejik kararlar aldılar.

ATILIM WingTsun 1. Eğitmen Derece'ye sahip Anıl Direnç Korkmaz " Organizasyonumuzun gerçek bir aile gibi olması, bütün kararların bir kişinin iki dudağının arasından değil, bu işin altına elini koyanların ortak kararı olarak şekillenmesine çok önem veriyorum. Her eğitmenin bireysel tecrübelerinin ortak havuza aktarılarak, her bir kararın bir değil, bazen onlarca kişi tarafından değerlendirilerek alınması elbette ATILIM'ı diğer rakiplerinin çok önüne taşıyacaktır ve zaten şu anda Anadolu'da en fazla okula sahip WingTsun organizasyonu olarak daha ikinci yılında muhteşem bir başarı grafiği yakalamıştır." dedi.

ATILIM ANASAYFASINA DÖN

#Sifu #WingTsun #Sihing #EğitmenDerece #atilim #atılım #atilimglobal #atılımglobal

15 views
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle

© 2019 ATILIM Global. All rights reserved. Click here for the Privacy Policy.

ATILIM TacticalTraining, ATILIM WingTsun, ATILIM Escrima, ATILIM KIDS, ATILIM Women, ATILIM 60+, ATILIM FightersGear,

ATILIM FunctionalFitness, ATILIM CombatFitness and ATILIM GYM are trademarks of ATILIM Inc.