top of page

ATILIM INSTRUCTOR TEAM

Hasan AKIN

Sifu, Şef Antrenör

Sifu Hasan AKIN, 15 yaşında Shaolin Kung-Fu ile savunma sporları öğrenmeye başladı. Üç yıl bu sporu çalıştıktan sonra, 1993 yılında Wing Tsun öğrenmeye başladı. 

Samsun, Terme ve Çarşamba'da 1995-2000 yıllarında gruplar çalıştırdı. 2000 yılında Ankara'ya yerleşerek, burada yeni bir Wing Tsun grubu kurdu.

Asistanlarıyla birlikte, Bilkent, ODTÜ, Gazi, Çankaya ve Ankara Üniversitelerinde gruplar çalıştırdı. Aynı zamanda Polis Akademisi ve Harp Okulu öğrencilerine de özel gruplar halidne dersler verdi.

2002 yılında kolluk kuvvetlerine dersler veremye de başladı. Sifu AKIN, ABD, Türkiye, Almanya, Hindistan, Sudan gibi ülkelerin kollukkuvvetipersoneli ve eğiticilerine yüzlerce seminer verdi.

Bir kariyer diplomatı olan, "Çatışma Çözümlemesi" ve "Executive MBA" yüksek lisans dereceleri de olan Sifu AKIN, Mayıs 2015 ayında kurulan ATILIM TaktikEğitim ve SavunmaSanatları Organizasyonu'nun Şef Antrenörü'dür. 

Egemen GÜLDEN

Sifu, USA

Sisuk Egemen GÜLDEN Wing Tsun öğrenmeye 1995 yılında Samsun'da başladı. ATILIM'ın öncülerinden olan Sisuk GÜLDEN, 19 Mayıs Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü mezunudur ve halen Kadirli, Osmaniye'de ATILIM grupları çalıştırmaktadır.

   

Sisuk Egemen GÜLDEN aynı zamanda özel bir lisede müdür pozisyonunda görev yapmakta olup, psikoloji yüksek lisansını bitirmek üzeredir. 

Egemen KAYMAZ

DaiSihing, ORDU / TURKEY

DaiSihing Egemen KAYMAZ, Wing Tsun öğrenmeye Sifu Hasan AKIN'ın Samsun'da Sihing olarak ders verdiği dönemde başlamıştır.

 

19 Mayıs Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunu olan ve halen özel bir şirkette Proje Müdürü olarak görev yapmakta olan DaiSihing Egemen KAYMAZ, Ordu'da ATILIM WingTsun ve ATILIM Escrima programları öğretmektedir.

Anıl Direnç KORKMAZ

DaiSihing, ANKARA / TURKEY

DaiSihing Anıl Direnç KORKMAZ, 2011 yılınd Wing Tsun öğrenmeye başlamış olup, Mayıs 2015 ayında ATILIM'a katılanilk eğitmenlerdendir.

DaiSihing A. Direnç KORKMAZ, Başkent Üniversitesi ve özel okullarda verdiği derslere ilaveten Balgat'ta ATILIM WingTsun ve ATILIM Escrima öğretmektedir.

 

Hacettepe Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü Otomotiv Programı mezunu olan Sihing Anıl Direnç KORKMAZ, aynı bölümde yüksek lisans çalışmasına devam etmektedir.

Süleyman YÜKSEL

DaiSihing, MUĞLA / TURKEY

Ata Yavuz ÖZDEMİR

DaiSihing, SAMSUN / TURKEY

Ferda NAMDAR

DaiSihing, SAMSUN / TURKEY

Sultan ABDIEV

Sihing, BISHKEK / KYRGYZSTAN

Richard TSE

Sihing, McLean/ VA - USA

Murat TEMEL

Sihing/ Gebze, KOCAELİ - TURKEY

Ömer Faruk AYYILDIZ

Sihing, BALIKESİR / TURKEY

Abdul Samet ANKAOĞLU

Sihing/ GERMANY

Sihing Abdül Samet ANKAOĞLU is the representative of ATILIM in Germany.

Ebubekir YÜKSEL

Sihing/ MUĞLA - TURKEY

H. Kübra TOK

Sije, ANKARA / TURKEY

Ali Osman GÜMÜŞTAŞ

Sihing/ Gebze, KOCAELİ - TURKEY

Please reload

bottom of page